top of page

Festival Hakkında

Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi'nin en önemli hedefi zeytinyağı tüketimindeki ezberlerin ötesine gidip kaliteli, kusursuz ve besin değeri yüksek olan zeytinyağını tüketiciye sunmaktır. Bu yoluculuğun güzergahı doğru zeytinyağı konusunda bilgi ve eğitim vermekten geçiyor. Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi kapsamında zeytinyağı kalite anlayışını yeniden inşa etmek üzere atölyeler ve etkinlikler düzenlenecektir. 

Ülkemizde Zeytinyağı üretimi gerek hacim gerek kalite olarak dünyada üst sıralarda yer almaktadır. Topraklarımıza bağışlatılan bu nimete, çiftçimizin bin emekle yetiştirdiği mahsulü ve zeytin sevdalısı üreticilerimizin özenle ürettikleri kusursuz zeytinyağını hakkettiği yere taşımak için yola çıktık.

Zeytindostu Derneği ve Butik Zeytin ve Zeytinyağı üreticileri Derneği'nin katkılarıyla Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesini hayata geçirdik. 

Ezberinizi Bozun

Doğru Zeytinyağını Tadın

&Kusursuz Zeytinyağı ile  Tanışın

Olivia İstanbul, Zeytinyağı Festival ve Zirvesi 03 - 05 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde  kapılarını açacaktır. Zeytinyağı Festival ve Zirvesine 200 katılımcı ve 20.000 ziyaretçiye 3 gün boyunca buluşacaklar ve 20den fazla atölye ve eğitim panelinde zeytinyağı ile ilgili uzmanlardan bilgi edinecekler. 

 

Ürün Grupları

Marinated Olives

Zeytin

Olive Oil

Zeytinyağı

Olive Oil Soap

Kozmetik Ürünleri

Hand

Ambalaj

Özel Bölüm

Cheese

Süt Ürünleri

Zityaret Günleri

Cuma - Cumartesi - Pazar

03 - 05 Haziran 2022

10:00 - 19:00

Sağlıklı kalın (2).jpg

Festivale Ulaşım

Nerede?

İstanbul Fuar Merkezi - Yeşilköy 

Hall 11

Haritada görmek için tıklayınız

bottom of page